Kepno.Net - lokalny portal internetowy

                           

Dorobek

Piosenki z płytyPLASTRA
"O co chodzi ?"

Był sobie człowiek

W.Wołk/P.Mamczak
Był sobie człowiek - mp3

mp3

508 BOOGIE

J.Zaitz/P.Mamczak
508 BOOGIE - mp3

mp3

O co chodzi?

W.Wołk/P.Mamczak
O co chodzi ?- mp3

mp3
 

Co Ty na to?

Linki

 Blues.pl

 

O Plastrze

PLASTER  rock blues
Plaster


13 lat temu, zagrali razem po raz pierwszy. Nazywali się wtedy T.N.T, grali wtedy wszystko - od hard rocka po swingujące kawałki. Zagrali w całej Polsce ponad 200 (!) koncertów: byli wielokrotnie na rokowisku w Jarocinie, na Rawie Blues w Katowicach. Dzięki swojemu przyjacielowi "Wawie", dzisiaj popularnemu kapelanowi polskich bluesmenów ks. Sławkowi Nowakowi zostali nawet zaproszeni na festiwal piosenki kościelnej w Górce Klasztornej, gdzie niestety inny ksiądz wyprosił ich ze sceny w trakcie wykonywania utworu Gershwina "Summertime".
Były również miłe akcenty, podczas jednego z licznych, wspólnych koncertów z zespołem DŻEM Ryszard Riedel zaśpiewał jedną z ich piosenek. Potem podzieliła ich muzyka, jedni grali ostry heavy metal, inni skupili się na bluesie tworząc zespół KOKO BAND. Potem przyszedł czas na eksperymenty z muzyką funky i występy z takimi gwiazdami jak DE MONO, SKALDOWIE, PIASEK, ONA.

Mogliśmy ich oglądać w ogólnopolskiej telewizji w relacjach z Rawy Blues i wielu programach muzycznych. Znaleźli swoje miejsce w Polskiej Encyklopedii Muzyki Rozrywkowej.

Jesienią '98, skończył się czas poszukiwań i wszyscy wiedzieli co chcą dalej robić. Stworzyli nowy zespół PLASTER. Postanowili grać własną muzykę z własnymi tekstami i wydać wreszcie swoją pierwszą płytę kompaktową. Słowa dotrzymali. Wszyscy muzycy są kępniakami, a wokalistka Ola Bojszczak ostrzeszowianką.
Posłuchajcie "O co chodzi"!

Wydawcą płyty jest kępińska firma SEVEN SKIBA.

 

« powrót do Kepno.Net

powrót na górę strony

copyright © 2000- Yark.pl  SEVEN